Grupa „Pszczółki” przygotowała wyjątkowe wiosenne przedstawienie pt. „Jak krasnoludki pomagały Pani Wiośnie?”. Artyści z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w role krasnoludków, zwierzątek i Pani Wiosny, prezentując piękną historię o budzącej się do życia przyrodzie oraz pomocy i współpracy. Dzieci zachwyciły widzów kolorowymi strojami, radosnymi piosenkami oraz wspaniałą grą aktorską. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w prawdziwie wiosenny nastrój i zostało nagrodzone gromkimi brawami.
Serdecznie dziękujemy naszym małym aktorom za ich pracę i odwagę na scenie. To był niezapomniany występ pełen uśmiechu, radości i wiosennej energii!






