W miesiącu czerwcu grupa Żabki, wraz z całym przedszkolem, wybrała się na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Opolu. Pogoda nam dopisała. Była to doskonała okazja, aby zobaczyć różne gatunki zwierząt z całego świata, dowiedzieć się o ich życiu i zwyczajach, a także spędzić miło czas na świeżym powietrzu.













