Zawieszenie zajęć w przedszkolu

Zajęcia w niektórych placówkach oświatowych zawieszone do odwołania

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

W związku z sytuacją powodziową w mieście i gminie Lewin Brzeski uprzejmie informujemy, że zajęcia w placówkach oświatowych zostają zawieszone.

Dotyczy:

PSP w Lewinie Brzeskim,

PSP w Skorogoszczy,

PSP w Łosiowie,

PP nr 1 w Lewinie Brzeskim,

PP nr 2 w Lewinie Brzeskim,

PP w Skorogoszczy

oraz Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim i oddział w Skorogoszczy i w Łosiowie.

W najbliższym czasie planowana jest organizacja wyjazdów na zielone szkoły.

Po zadeklarowaniu chęci udziału dziecka zostanie ustalone miejsce, czas i termin wyjazdu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 23.09.2024r. (poniedziałek do godz. 18.00) do wychowawców klas w szkole/ grup przedszkolnych.

Dzieci z przedszkoli mogą również skorzystać z wyjazdu, pod warunkiem uczestnictwa wraz z rodzicem lub opiekunem.

Rodziców i opiekunów, którzy nie zadeklarują chęci udziału dziecka w zielonej szkole, prosimy o zapewnienie opieki dzieciom w tym czasie.

Sposób nauczania w każdej placówce będzie uzależniony od sytuacji.

Prosimy śledzić strony internetowe gminy, szkół i przedszkoli, tam będziemy Państwa informować na bieżąco o dalszych działaniach.