Rada Rodziców Przedszkola Publicznego nr 2 w Lewinie Brzeskim
jest społecznym organem, reprezentuje rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola.

Rada działa w oparciu o Regulamin Rady Rodziców
Rada Rodziców składa się z przedstawicieli rodziców z wszystkich grup przedszkolnych.
Przewodniczącą Rady jest pani Justyna Jagiełło- Capenko

Naszym celem jest wspieranie działalności przedszkola: finansowo, organizacyjnie i doradczo. Składki wpłacane na Radę Rodziców przeznaczone są na dodatkowe atrakcje, prezenty okolicznościowe, wycieczki, teatrzyki a także wiele innych zadań .
Dzięki Państwa składkom i pomocy finansowej pozyskanej od sponsorów możliwa była realizacja naszych celów, w tym wyposażenia placu przedszkolnego w nowe, certyfikowane urządzenia podwórkowe. Dzieci mają co roku doposażone sale zabaw w zabawki i ciekawe pomoce dydaktyczne.

Serdecznie prosimy o dalsze wsparcie, pozyskiwanie sponsorów i przyjaciół przedszkola, dzięki którym możliwa będzie realizacja naszych zamierzeń, planów i dalszej pracy na rzecz naszych przedszkolaków.

Konto Rady Rodziców:
Numer konta do wpłat: