Rekrutacja 2024

Uprzejmie informujemy, że postepowanie rekrutacyjne do przedszkoli usytuowanych na terenie gminy Lewin Brzeski, zgodnie z Zarządzeniem Nr 2225/2024 Burmistrza Lewina Brzeskiego z dnia 19 stycznia 2024r. ustala się w następujących terminach :

Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów rekrutacyjnych:

W postepowaniu rekrutacyjnym od dnia 26 lutego 2024r. do dnia 8 marca 2024r.

W postepowaniu uzupełniającym od dnia 8 kwietnia 2024r do dnia 10 maja 2024r.

1. Wniosek należy wypełnić czytelnie i złożyć podpisy obojga rodziców
  2. Do wniosku należy dołączyć dokumenty w przypadku spełniania wymagań:

• Aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu (bez podawania wynagrodzenia)
    • Kopie orzeczenia o niepełnosprawności , z potwierdzonym przez rodzica zgodności z oryginałem na każdej stronie ( jeśli takie orzeczenie posiadają: dzieci lub rodzice)
    • Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka – pobrać ze strony przedszkola oraz kopie prawomocnego wyroku sądu rodzinnego orzekający rozwód
    • Dokumenty poświadczające pieczę zastępczą,
    • Oświadczenie o wielodzietności (3 lub więcej dzieci)– pobrać ze strony przedszkola
    • Oświadczenie o uczęszczaniu starczego rodzeństwa do przedszkola – pobrać ze strony przedszkola do którego składa wniosek
  3. Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w kancelarii przedszkola lub włożyć do koperty z podpisem „REKRUTACJA” i wrzucić do skrzynki pocztowej umieszczonej na bramie przedszkola.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym nastąpi w dniu 15 marca 2024r.