Magia Świąt- świąteczny spektakl naszych przedszkolaków

Świąteczne przedstawienia w wykonaniu naszych przedszkolaków to już tradycja i uroczystość na którą wszyscy czekają. Od ponad 10 lat nasze przedszkole przygotowuje świąteczne przedstawienia z udziałem wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola, dzięki którym na scenie występuje jednocześnie 120 przedszkolaków. W tym roku, jak zawsze, przedstawienie pt:. „Magia Świąt” pokazaliśmy na scenie widowiskowej Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Na widowni nie zabrakło rodziców, dziadków i przyjaciół przedszkola, władz naszego miasta oraz dyrektora Domu Kultury. Spektakl wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój i zachwycił naszą publiczność. Zachwycił strojami, śpiewem i grą aktorską dzieci. Pan burmistrz – Artur Kotara wręczając dzieciom prezenty stwierdził, że był świadkiem prawdziwej magii. I o to właśnie nam chodziło – stworzyć magię i przenieść widownię w bajkowy świat. Było cudownie. Dziękujemy wszystkim za słowa uznania i życzenia świąteczne, które również wszystkim przekazujemy.