Olimpiada przedszkolaka

W tym roku pierwszy raz w naszej gminie odbyła się Olimpiada Przedszkolaka. Imprezę sportową przygotowała PSP w Łosiowie oraz Przedszkole W Łosiowie. W zmaganiach udział brały dzieci z pięciu przedszkoli. Różnorodne zabawy sportowe wyzwoliły ducha walki i dużo frajdy. Dzieci biegały w sztafecie, przeskakiwały przez przeszkody, tworzyły wyścig rydwanów, turlały piłki. Było bardzo wesoło. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się rewelacyjnie. Na siedem konkurencji sześć razy były pierwsze na mecie i jeden raz drugie. BRAWO!!! We are the Champions ……! Wszystkie przedszkolaki otrzymały medale i puchary dla przedszkoli. Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach były dumne i bardzo przejęte występem na olimpiadzie. Sport łączy wszystkich w naszej gminie. Mamy wiele ciekawych imprez sportowych dla dorosłych, teraz również swojej imprezy doczekały się najmłodsze dzieci.