Pasowanie na Malucha

Dnia 03.11.2022r. w naszym przedszkolu odbyła się szczególna uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Najważniejszymi bohaterami uroczystości były maluchy z grupy „Pszczółki”. Dzieci zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani dyrektor Dorota Mościcka słowami „Pasuję Cię na przedszkolaka. Gratuluję” oficjalnie powitała najmłodsze dzieci w gronie Przedszkolaków. Wychowawczynie wręczyły dzieciom dyplomy i upominki. Nie obyło się bez łezki w oku, przecież to pierwsze występy kochanych pociech.