Pożegnanie przedszkola

„Krzesełka w przedszkolu stały się za niskie,
to znak że czas do szkoły wyruszyć z tornistrem”

Czas leci, dni mijają i nasze przedszkolaki, które były z nami wiele lat kończą edukację przedszkolną. Uroczystości zakończenia przedszkola odbyły się w dwóch grupach – „Misie” i „Biedronki”.

Uroczystości były wyjątkowe. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki – Janinę Barg, Małgorzatę Janeczek i Małgorzatę Kalińską. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało…

Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom, album oraz pióro .

Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola, pomoc w organizacji imprez i wsparcie.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – SŁONECZNYCH I RADOSNYCH WAKACJI oraz POWODZENIA W SZKOLE!