Przedszkolaki patriotycznie

Obchodzone co roku Narodowe Święto Niepodległości stało się już tradycją w naszym przedszkolu, ponieważ od najmłodszych lat należy rozbudzać zainteresowanie i zamiłowanie swoją Ojczyzną oraz kształtować postawy patriotyczne, a każdy przygotowany występ artystyczny z tej okazji pomaga w tym dzieciom. W każdej grupie nauczyciele wraz z dziećmi przygotowały występ artystyczny nawiązujący do Święta 11 listopada, odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie dzieci były ubrane odświętnie, z emblematami symboli i barw narodowych. Tematyka wierszy i piosenek wzmocniła ich poczucie narodowe i patriotyczne. Dzieci dumnie i przejmująco śpiewały -”Jesteśmy Polką i Polakiem…kochamy Polskę z całych sił. Święta Narodowe, w naszym przedszkolu, zawsze są ważne i z szacunkiem kultywowane.