Świeć nam gwiazdko

„Świeć nam gwiazdko”
Świąteczne przedstawienie w wykonaniu naszych przedszkolaków

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. By jak najpiękniej przeżyć radość wynikającą z narodzin Jezusa nasze przedszkole przygotowało przepiękny spektakl świąteczny pt. „Świeć nam gwiazdko”
Przygotowania do spektaklu w naszym przedszkolu trwały wiele dni, uczyliśmy się choreografii układów tanecznych , tekstów wierszy i pastorałek. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przedstawienie zostało wystawione na scenie w sali widowiskowej Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Wspólnie z nami te uroczystą chwilę przeżywali rodzice, dziadkowie, członkowie rodzin i goście. Pod okiem swoich pań w rolę aktorów wcieliły się dzieci z grupy „Biedronki”, „Misie”, „Żabki”, „Motylki”, i „Pszczółki”
Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne, wspaniałe stroje dzieci oraz bożonarodzeniowa dekoracja sali. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za wspaniały występ, który stworzył wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbił serca całej widowni. Wielkie podziękowania należą się również nauczycielom i pracownikom przedszkola , którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie przedstawienia oraz uszycie i przygotowanie strojów. Dzieci na koniec występów złożyły serdeczne życzenia noworoczne wszystkim obecnym, a w szczególności podziękowania swoim Dziadkom za ich miłość, wsparcie i opiekę, którzy niedawno mieli również swoje święto.