Wspomóż przedszkole po powodzi

Drodzy Rodzice, Przyjaciele przedszkola i wszyscy ludzie dobrego serca, którym nie jest obojętna sytuacja naszej placówki . Powódź, z którą obecnie mierzy się nasze miasto i gmina niestety również nas nie ominęła. Budynek naszego przedszkola zostaje zalany już poraz drugi. W roku 1997 zniszczone zostało całe przyziemie i ogród. Ciężką pracą i ogromnym zapałem odremontowaliśmy wszystkie zniszczenia. Przez wiele lat upiększaliśmy naszą placówkę i ogród, który wyposażyliśmy w urządzenia zabawowe ze środków pozyskanych na organizowanych przez przedszkole piknikach. Stworzyliśmy dzieciom miejsce wielozmysłowego poznawania świata, które teraz w jednej chwili zostało zniszczone. Bardzo chcemy, żeby nasze przedszkolaki jak najszybciej wróciły do ukochanego przedszkola i mogły jak zawsze wypełnić śmiechem i radością nasze sale. Niestety zniszczenia są bardzo duże, w tym niezbędne dla funkcjonowania przedszkola pomieszczenia : kuchnia i jej zaplecze, kotłownia wraz z piecem CO, pomieszczenia magazynowe i szatnie dzieci. Wszystko wymaga remontu.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w każdej postaci. Rzeczowe i finansowe. Za wszystko będziemy bardzo wdzięczni.

Wpłaty finansowe można dokonać na konto:

🌞Rady Rodziców Przedszkola nr 2:

BS Grodków/Łosiów

Lub

🌞na konto Gminy Lewin Brzeski na numer 05 8870 0005 1003 0100 1850 0203 (Bank Spółdzielczy Grodków – Łosiów).

W tytule „POMOC DLA PRZEDSZKOLA NR 2 W LEWINIE BRZESKIM

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy

❤️