Występy naszych przedszkolaków na Zamku Piastów w Brzegu

Nasze przedszkolaki z grupy „Biedronki” oraz absolwenci naszego przedszkola wystąpiły w koncercie „Polskie Betlejem” na Zamku Piastów w Brzegu. Dziękujemy za zaproszenie pani Małgorzacie Kalińskiej, która była organizatorem koncertu. Tradycyjne kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów i naszych przedszkolaków, układy taneczne przedszkolaków oraz zespołu tanecznego Saltare z Brzeskiego Centrum Seniora uświetniły ten magiczny wieczór. Zebrani na koncercie mogli jeszcze raz poczuć magię świąt. Podziękowania dla naszych małych artystów przekazał obecny na koncercie burmistrz brzegu – pan Jerzy Wrębiak. Nasze przedszkolaki prezentowały się magicznie na zamkowych salonach.